2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Józefów
  7. Obsługa produkcji - Kolonia Błotna
Dodane 03 maja 2024

Pracownik pakowania

Lokalizacja

Józefów, Kolonia Błotna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MM Packaging Polska w Józefowie jest wiodącym producentem opakowań dla rynków Premium & Personal Care oraz najwyższej jakości opakowań dla artykułów spożywczych.

Poszukujemy Pracownika Pakowania do naszego zakładu produkcyjnego w Józefowie:

Zakres obowiązków :

  • Pakowanie wyrobu gotowego do kartonów zbiorczych na końcówce linii klejącej

  • Selektywna kontrola jakości klejenia i kolorystyki

  • Etykietowanie kartonów zbiorczych

  • Segregacja wadliwej produkcji

Wymagania :

  •  Dyspozycyjności do pracy zmianowej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienna i skrupulatna realizacja powierzonych zadań i obowiązków

  • Odpowiedzialność,  dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Wsparcie ze strony operatora Trenera w zakresie wdrożeni nią na stanowisko

  • Dofinansowanie do pakietów benefitów ( opieka medyczna, Multi sport, ubezpieczenia na życie)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Kolonia Błotna
ID: 914652639