2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Bielsko-Biała
Dodane 20 maja 2024

Pracownik ogólnobudowlany, majster

Wynagrodzenie

45 - 65 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma remontowo-budowlana RADEK LEGAL poszukuje doświadczonego majstra, Bielsko-Biała i okolice

Zadania:

  • Wykonywanie prac instalacyjnych, malowanie, gipsowanie, tapetowanie, kładzenie gładzi, stawianie konstrukcji z płyt kartonowo - gipsowych, układanie glazury, układanie różnych rodzajów podłóg (wykładziny, panele), wykończenia wnętrz, wykonanie elewacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny,

  • Umiejętności m.in.: prace instalacyjne, malowanie, gipsowanie, tapetowanie, kładzenie gładzi, stawianie konstrukcji z płyt kartonowo - gipsowych, układanie glazury, układanie różnych rodzajów podłóg (wykładziny, panele), wykończenia wnętrz,

  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane,

  • Samodzielność,

  • Uczciwość,

  • Wysoka jakość wykonywanej pracy,

  • Dokładność,

  • Umiejętność utrzymywania czystości miejsca pracy.

Oferujemy:

  • Stałą pracę przez cały rok,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz.: 7-17,

  • Pracę w soboty: dla chętnych,

  • Wynagrodzenie do 10 dnia miesiąca.

Wejdź na stronę i zobacz jak pracujemy ;) www.radeklegal.pl

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt w godzinach 7:30-15:30 pod numerem 732 541 541

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 887817471