2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Morawica
Dodane 22 maja 2024

Pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja

Morawica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład Gospodarki Komunalnej i Rekreacji w Morawicy Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku

Zakres obowiązków:

  • praca w zakresie  usług ogólnobudowlanych,

  • układanie kostki brukowej,

  • wykonywanie prac murarskich, tynkarskich, elewacyjnych.

  • wykonywanie prac wykończeniowych, takich jak malowanie, tapetowanie, układanie glazury i terakoty.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w branży budowlanej,

  • braku ograniczeń zdrowotnych do pracy fizycznej,

  • prawa jazdy kat. B,

  • mile widziane: wykształcenie zawodowe, preferowany kierunek: budownictwo.

Oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę, normowany czas pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia finansowane lub współfinansowane przez pracodawcę,

  • możliwość awansu zawodowego,

  • grupowe ubezpieczenie,

  • praca na terenie Miasta i Gminy Morawica.

Wymagane dokumenty:

  • curriculum vitae,

  • kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji i naboru.

Lokalizacja

Morawica,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Morawica
ID: 920026095