2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Tarnobrzeg
Dodane 21 maja 2024

Pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja

Tarnobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Firma ATB działająca na rynku od 2009r. oferująca usługi związane z pracami budowlanymi, robotami ziemnymi oraz wypożyczaniem sprzętu budowlanego. W związku z rozpoczęciem nowej inwestycji poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik budowlany

Miejsce pracy: Tarnobrzeg

Zakres zadań:

  • Wykonywanie różnorodnych prac budowlanych, takich jak murarstwo, tynkowanie, malowanie, układanie podłóg, itp.

  • Wykonywanie prac związanych z montażem, szalowaniem, i ogólnym wsparciem przy projekcie.

  • Diagnozowanie usterek na już zrealizowanych inwestycjach. Wykonywanie napraw i konserwacji, zapewniając ich sprawność.

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji dotyczących napraw i prac budowlanych.

  • Zarządzanie narzędziami i materiałami potrzebnymi do wykonywania prac.

  • Utrzymanie narzędzi w dobrym stanie i dbałość o bezpieczeństwo ich użytkowania.

Wymagania:

•wykształcenie zawodowe

•prawo jazdy kategorii B

•sumienność

•punktualność

Oferujemy:

•pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie.

•przyjazną atmosferę pracy.

•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Lokalizacja

Tarnobrzeg,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tarnobrzeg
ID: 918248276