2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Włochy
Dodane 22 maja 2024

Pracownik ogólnobudowlany

Wynagrodzenie

6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma poszukuje doświadczonych pracowników ogólnobudowlanych do współpracy przy różnorodnych projektach remontowych na terenach Wspólnot Mieszkaniowych.

Obowiązki:

-Wykonywanie prac ogólnobudowlanych zgodnie z wytycznymi i instrukcjami.

 - Montaż i demontaż elementów niewielkich konstrukcji.

 -Przygotowywanie powierzchni budowlanych pod prace wykończeniowe.

-Mile widziane znajomość podstawy hydrauliki, elektryki, ślusarki.

-Malowanie, drobne prace naprawcze.-

-Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy na placu budowy.

Wymagania:

-Mile wymagane doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego.

 - Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi budowlanych.

 - Umiejętność pracy w zespole

 - Zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy :

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym.

 - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 917035561