2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Ursynów
Rekrutacja
Dodane 20 maja 2024

Pracownik Ochrony - Patrole interwencyjne - Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy. W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracowni Patroli Interwencyjnych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·    podejmowanie natychmiastowych interwencji na obiekcie w przypadku pojawienia się sygnału alarmowego

·    sprawdzanie stanu zabezpieczenia obiektu podczas interwencji

·    objazdy prewencyjne chronionych obiektów

·    dbanie o prawidłowe oznakowanie obiektów chronionych

WYMAGANIA:

·    wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

·    zaświadczenie o niekaralności

·    czynne prawo jazdy kat. B

·    mile widziane doświadczenie w pracy w załogach interwencyjnych

·    mile widziane pozwolenie na broń obiektową

OFERUJEMY:

·    zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·    system premiowy

·    pakiet medyczny

·    pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·    możliwość wykonywania pracy własnym samochodem bądź służbowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk lub zapraszamy do kontaktu pod numerem 6 0 5 9 9 8 0 7 4 orz 6 0 5 9 9 8 2 5 5.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 916489516