2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Włochy
Dodane 16 maja 2024

Pracownik Ochrony, Obiekt Logistyczny- Okęcie, system 24/48

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Ochrony Obiektu Logistycznego Warszawa - Okęcie

Opis oferty pracy

Główne obowiązki:

  • ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem na terenie obiektu,
  • kontrola i ewidencja pojazdów,
  • kontrola ruchu osobowego.
Kwalifikacje

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • niekaralność,
  • mile widziana podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • mile widziane osoby posiadające wpis na listę Kwalifikowanego Pracownika Ochrony,
  • mile widziany status studenta!

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • pracę w systemie 24/48 lub dziennym po 12h,
  • wypłatę do 10-go każdego miesiąca,
  • brak kar finansowych.

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

6-0-5 9-1-0 5-5-7 lub przesłanie CV !

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 917130847