2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Łaziska Górne
  6. Ochrona - Łaziska-Centrum
Dodane 15 maja 2024

pracownik ochrony - Łaziska Górne

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łaziska Górne, Łaziska-Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

GWARANT Agencja Ochrony Sp. z o.o.  -  firma działa na polskim rynku od 30 lat. Świadczymy usługi z zakresu ochrony mienia oraz prac porządkowych. Firma posiada status Zakładu Pracy Chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownik ochrony.

Oferujemy:

•             gwarancję zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

•            wypłatę zawsze na czas;

•            służby w godzinach 5.00 - 17.00, 17.00 - 5.00 lub 6.00 - 18.00, 18.00 - 6.00;

•             możliwość pracy na zmiany;

•            możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

•            pełne umundurowanie;

•             merytoryczne i praktyczne wsparcie kierownika;

•             przyjazną atmosferę.

Zakres obowiązków:

•      ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją, włamaniem;

•      obsługa ruchu osobowego oraz towarowego;

•      obsługa monitoringu;

•      prowadzenie rejestru zdarzeń na obiekcie;

•      regularne dokonywanie obchodów - także w godzinach nocnych;

Wymagania:

•             orzeczenie o stopniu niepełnosprawności;

•            niekaralność – warunek niezbędny;

•             obsługa komputera;

•            rzetelność, sumienność, zaangażowanie;

•             mile widziane doświadczenie w pracy;

•            pełna dyspozycyjność podczas wykonywania obowiązków służbowych;

Kontakt:  72*******81

Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 14.00

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez okres najbliższych 6 miesięcy.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GWARANT Agencja Ochrony Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu (45-131), przy ul. Józefa Cygana 2 dalej GWARANT Agencja Ochrony Sp. z o.o. Informacje dotyczące przetwarzania pozyskanych danych osobowych znajdzie Pan/Pani na naszej stronie www.gwarant.pl w zakładce "rodo". Prosimy o zapoznanie się.

Śląskie

Śląskie, Łaziska Górne, Łaziska-Centrum
ID: 918563792