2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Wrocław
  6. Ochrona - Fabryczna
Magda
Dodane 31 maja 2024

Pracownik ochrony - Biskupice Podgórne

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma Ever, działająca na rynku od 29 lat z branży ochrony zatrudni osoby na stanowisko:

Pracownik ochrony na obiekcie przemysłowym w Biskupicach Podgórnych.

Zakres obowiązków:

  • ochrona mienia

  • kontrola ruchu osobowego

  • kontrola ruchu samochodowego

  • patrolowanie terenu

  • prowadzenie dokumentacji służbowej

  • obsługa monitoringu

Zapewniamy

  • dojazd pracowniczy z Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy, Dzierżeniowa, Sieniawki, Łagiewnik, Rolantowic

  • stabilne i legalne zatrudnienie

  • możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym

  • terminowe wypłaty wynagrodzeń

  • szkolenie stanowiskowe i odzież roboczą

  • pracę w systemie 24h

  • pakiet medyczny oraz kartę MultiSport.

Oczekujemy

  • umiejętności pracy w zespole

  • odpowiedzialności za powierzone obowiązki

  • punktualności

  • nienagannej kultury osobistej

  • doświadczenie w pracy w ochronie - mile widziane

Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

Pomoc z ZFRON dla osób niepełnosprawnych

  • dojazd do pracy

  • dopłata do leków, opieki medycznej, stomatologa, okularów, rehabilitacji, sprzętu rehabilitacyjnego, ubezpieczenia indywidualnego czy wypoczynku

Kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny lub przesyłanie CV z klauzulą:

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 918922469