2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Krępice
Dodane 15 maja 2024

Pracownik obsługi produkcji w firmie Soda Pluss Krępice

Wynagrodzenie

4 700 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krępice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O firmie

Soda Pluss sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnej. Produkty, które powstały w Soda Pluss wyposażają sieci handlowe i obiekty gastronomiczne w Polsce i za granicą. W ostatnim czasie zainwestowaliśmy w nowe maszyny produkcyjne i ograniczamy import na korzyść własnej produkcji. Oprócz sprzedaży gotowych produktów intensywnie rozwijamy dział sprzedaży usług związanych z obróbką metalu. Nasi pracownicy pracują na maszynach produkcyjnych z obszaru laserów światłowodowych, ploterów, pras krawędziowych, lakierni proszkowej. Dzięki temu realizujemy wysokiej jakości projekty indywidualne.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Krępicach, przy ulicy Kwiatowej 26.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik obsługi produkcji

Twój zakres obowiązków

  • Czyszczenie gotowych urządzeń

  • Pakowanie gotowych urządzeń

  • Przykręcanie śrub montażowych

  • Przenoszenie elementów na poszczególnych etapach produkcji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy przy produkcji

  • Precyzja i dokładność

  • Znajomość zasad bezpiecznego pracy oraz przestrzeganie procedur i instrukcji BHP

  • Gotowość do pracy w zespole i współpracy z innymi członkami personelu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wykonywania wielu zadań jednocześnie

  • Staranność i dbałość o czystość miejsca pracy po ukończonym zadaniu

To oferujemy

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Jedna zmiana

  • Możliwe nadgodziny

  • Nowoczesne technologie w spawalnictwie

  • Praca przy lekkich urządzeniach

  • Odzież i narzędzia pracy

  • Pokrycie kosztów transportu

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Krępice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Krępice
ID: 918446790