2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Myszków
Dodane 28 maja 2024

Pracownik obsługi maszyny papierniczej

Lokalizacja

Myszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma Schumacher Packaging jest jedynym z największych europejskich producentów papieru oraz opakowań z tektury falistej i litej.

Aktualnie poszukujemy osoby, na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

·         Realizacja planu produkcji,

·         Kontrola procesu produkcji i suszenia papieru,

·         Pobieranie próbek z tambora,

·         Transport tamborów suwnicą na krajarkę,

·         Nadzór nad pracą części suszącej i jej instalacji,

·         Nadzór nad pracą prasy zaklejającej, instalacji skrobi,

Wymagania stanowiska:

·         Wykształcenie minimum zawodowe techniczne (specjalność mechanik, ślusarz, elektryk, mechatronik)

·         Doświadczenie – minimum 1 rok w pracy przy maszynach przemysłowych,

·         Uprawnienia SEP: G 1,2 (podstawowe) – Eksploatacja,

·         Uprawnienia UDT na wózki widłowe oraz na suwnice – mile widziane,

·         Umiejętność analizy problemów technicznych i czytania dokumentacji technicznej,

·         Dążenie do osiągania wyznaczonych celów i podejmowania działań ukierunkowanych na doskonalenie przebiegu pracy,

·         Podejmowanie nowych inicjatyw i szukanie rozwiązań występujących problemów technicznych,

·         Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

·         Podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

·         Praca w systemie 4 brygadowym - warunek konieczny

Oferujemy:

·         Pracę w Firmie o stabilnej pozycji na rynku,

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         Wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej oraz comiesięcznej premii,

·         Atmosferę firmy rodzinnej, bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,

·         Integracje firmowe i działowe, pikniki rodzinne,

·         Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,

·         Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia specjalistyczne) oraz wewnętrznych awansów.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z osobami spełniającymi wymagania niniejszego ogłoszenia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 876037772