2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Przeźmierowo
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik obsługi magazynu

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przeźmierowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Clarifity (www.clarifity.pl) to zgrany zespół doradców, który zdobywał swoje doświadczenie w różnych firmach z branży informatycznej. Przecięcie się kilku ścieżek zawodowych zaowocowało wspólnym projektem i wizją topowego integratora IT. Oferujemy doradztwo oraz kompleksową obsługę IT organizacji bazując na wysokich kompetencjach i profesjonalnym podejściu do każdej sprawy. Modernizujemy i integrujemy istniejące już środowiska informatyczne, czerpiąc wiedzę od sprawdzonych partnerów w branży.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska/zakres obowiązków:

  • planowanie wykorzystania jak najlepiej dostępnej przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów,

  • odbiór jakościowy i ilościowy dostarczonego towaru z dokumentacją,

  • odpowiednie zabezpieczenie towaru w magazynie.

  • kompletacja zamówień,

  • sprawdzanie zgodności przygotowanych zamówień,

  • wystawianie dokumentów magazynowych,

  • czynności związane z wysyłką towarów: pakowanie produktów, oznaczanie i adresowanie przesyłek,

  • załadunek towarów do aut dostawczych,

  • dostawa towaru we wskazane lokalizacje na terenie Poznania.

Oczekiwania:

  • zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole,

  • wysoki poziom kultury osobistej,

  • odpowiedzialność, terminowość, dokładność,

  • dyspozycyjność oraz uczciwość,

  • czynne prawo jazdy kategorii „B”,

  • chęć rozwoju – możliwość awansu na stanowisko logistyk, zakupowiec

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym dynamicznym zespole,

  • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, auto dostawcze do dyspozycji),

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejętności,

  • dofinansowanie zajęć sportowych.

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 915237365