2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Opolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Opole
Dodane 05 maja 2024

Pracownik obsługi klienta Orlen Opole Wrocławska / Wrzoski

Wynagrodzenie

3 222 - 4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stacja Paliw ORLEN w Opolu / Wrzoski poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA

Oferujemy:

- Umowę o pracę z możliwością nawet na pół etatu lub umowa zlecenie- decyzja należy do Ciebie

- Stabilność zatrudnienia, szczególnie ważną w obecnej sytuacji

- Atrakcyjne premie sprzedażowe

- Pracę w młodym, zgranym zespole

- Przyjazną atmosferę

- kartę rabatową na zakupy na wszystkich stacjach ORLEN

Oczekujemy:

- Dyspozycyjności

- Konsekwencji w działaniu

- Samodzielności

- Uczciwości

- Miłej aparycji

- Otwartości

Zadania na stanowisku:

- obsługa klienta zgodnie ze standardami

- aktywna sprzedaż towarów i usług

- dbanie o czystość w miejscu pracy

Oferta skierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn.

Praca w systemie zmianowym po 12 godzin, dzięki czemu w tygodniu pracujesz 3-4 dni. Atrakcje podstawowe wynagrodzenie oraz premie sprzedażowe. Możliwość dostosowania ilości oraz dni pracy do indywidualnych potrzeb.

Nie wymagamy żadnego doświadczenia. Zależy nam na osobach nie bojących się wyzwań, pozytywnie nastawionych i chętnych do pracy.

Chętnych prosimy o wysłanie CV poprzez olx lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 781866413