2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Mokotów
Dodane 19 maja 2024

Pracownik Obsługi Klienta na stacji PKN Orlen S.A. w Warszawie

Wynagrodzenie

4 700 - 6 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta na stacji PKN Orlen S.A. w Warszawie przy ul. Dolnej 1

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia

• elastyczny grafik- możliwość połączenia pracy ze studiami

• wynagrodzenie podstawowe + premia

• pracę w systemie zmianowym 12h (dzień/noc)

• rabaty pracownicze na stacjach Orlen

• realne możliwości rozwoju w strukturach firmy ( dla najlepszych samodzielne zarządzanie stacją paliw)

• zdobycie doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta w oparciu o najwyższe standardy firmy

• podpisanie umowy o pracę po okresie próbnym

Dla osób uczących się do 26 r.ż. proponujemy umowę zlecenie ze stawką 27,70/godz.

Obowiązki:

• obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi standardami PKN Orlen

• obsługa systemu kasowego

• aktywna sprzedaż towarów i promocji

• dbałość o estetykę, porządek i czystość na stacji

Od osób zainteresowanych oczekujemy:

• pracowitości, uczciwości i odpowiedzialności

• pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań

• książeczka sanitarno - epidemiologiczna lub gotowość do wyrobienia

Pracodawcą Pracownika Obsługi Klienta jest Prowadzący Stację posiadający własną działalność gospodarczą. Prowadzący Stację Paliw samodzielnie prowadzi rekrutację na stanowiska pracy na stacji.

CV proszę przesyłać za pośrednictwem OLX.

Proszę o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Uprzejmie informuję, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty, a CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji nie są przechowywane.

Po zakończeniu rekrutacji są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 758590284