2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Olsztyn
Dodane 18 maja 2024

Pracownik obsługi klienta na stacji Orlen i pracownik podjazdu

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Dołącz do zespołu Stacji Paliw Orlen nr 4591 przy ulicy Towarowej 23 w Olsztynie.

Chcesz pracować na nowoczesnej stacji?? Interesuje Cię elastyczny czas pracy? Uważasz, że praca z ludźmi to przyjemność? Chcesz połączyć pracę z nauką lub innymi obowiązkami? Chcesz w przyszłości samodzielnie zarządzać stacją paliw?

Oferuję pracę na stanowisku:

-Pracownik Obsługi Klienta / kasjer-sprzedawca

-Sprzedawca Vervy (pracownik podjazdu)- praca na zewnątrz

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy

  • realizacja wyznaczonych celów

  • aktywna sprzedaż

  • dbanie o czystość oraz estetykę miejsca pracy

  • przyjmowanie dostaw oraz ekspozycja produktów

Oferuję :

  • umowę o pracę

  • stałe wynagrodzenie + premię

  • rabaty pracownicze na paliwo i posiłki

  • możliwość awansu na Kierownika Zmiany

  • możliwość awansu na Instruktora

  • dla najlepszych możliwość poprowadzenia własnej stacji

  • szeroki pakiet szkoleń

  • możliwość rozwoju profesjonalnych umiejętności obsługi klienta, gastronomii i zarządzania

  • zmianowy system pracy

  • pracę w jednym z najnowocześniejszych obiektów w sieci

  •  elastyczny grafik - możliwość połączenia pracy ze studiami

Oczekuję :

  • łatwości nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z Klientem

  • komunikatywności

  • pozytywnego nastawienia

  • dyspozycyjności

  • punktualności

  • zaangażowania

  • odpowiedzialności

  • umiejętność pracy w zespole

  • dbałości o wyniki

  • otwartości na Klientów

  • wysokiej motywacji oraz chęci rozwijania się w biznesie sprzedażowym

    Oferta skierowana do osób posiadających oraz nie posiadających doświadczenia w obsłudze klienta. Wszystkiego Cię nauczymy! Zachęcam do składania ofert kandydatów w różnym wieku oraz o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym w tym studentów.

Proszę o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 855645454