2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdynia
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Kamienna Góra
Dodane 11 maja 2024

Pracownik obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 242 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Kamienna Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Praca na terenie Gdańska lub Gdyni.

Jesteśmy firmą działającą na trójmiejskim rynku już od ponad 12 lat.

Poszukujemy pracownika do bezpośredniej obsługi klienta oraz portali aukcyjnych.

Opis stanowiska:

- bieżąca obsługa klienta

- udzielanie wsparcia finansowego klientom

- skup/ sprzedaż towarów

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie

- umowę o pracę

- wynagrodzenie: podstawa + premia

- samodzielne stanowisko pracy przy obsłudze klienta

Wymagamy:

- zaangażowania

- dyspozycyjności i gotowości do pracy w niedziele

- biegłej obsługi komputera,

- znajomości portali aukcyjnych będzie dodatkowym atutem

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Kamienna Góra
ID: 917576196