2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bydgoszcz
Dodane 15 maja 2024

Pracownik myjni w ASO Toyota Walder Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Walder jest największym, autoryzowanym dealerem samochodów marki Toyota na Pomorzu, zapewniając klientom kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów nowych oraz używanych.

Firma na trójmiejskim rynku istnieje od 30 lat. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik myjni

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Ul. Fordońska

Zakres obowiązków:

*obsługa myjni automatycznej

* ręczne i mechaniczne czyszczenie samochodów po ich naprawie serwisowej, odkurzaniem wnętrz samochodów,

* dbanie o swoje stanowisko pracy – czystość i porządek

* dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac

Wymagania:

* wykształcenie min zawodowe,

* zaangażowanie w wykonywana pracę,

* dokładność i rzetelność,

* mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

* prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

* umowę o pracę

* jasny, rzetelny system wynagradzania

* pracę u lidera branży motoryzacyjnej (Toyota i Lexus)

* liczne benefity pracownicze

Informacje o firmie

Grupa Walder jest właścicielem autoryzowanych stacji dilerskich: Lexus Trójmiasto (nowoczesny obiekt w Gdańsku), autoryzowanych salonów Toyoty w Chwaszczynie, Rumi oraz Grudziądzu. Dołączając do naszego zespołu, dołączasz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, dającej stabilność zatrudnienia.

W obliczu COVID-19 firma jako jedna z nielicznych w branży motoryzacyjnej, utrzymała zatrudnienie na tym samym poziomie co przed epidemią.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 750522956