2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Opole
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik mroźni/magazynu

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Pracownik magazynu/mroźni

Miejsce pracy: Opole

Typ umowy: umowa zlecenie

Kluczowe kwalifikacje:  gotowość do pracy w mroźni / gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie przestrzeń magazynowej mroźni i dbanie o jej porządek.

  • Wydawanie i przyjmowanie towaru.

  • Kompletacja lodów pod zamówienia klientów.

Wymagania:

  • Znajomości języka polskiego w mowie i piśmie.

  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku.

  • Wykształcenie podstawowe lub średnie.

  • Znajomość obsługi komputera.

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub chęci ich zrobienia.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

Co oferujemy:

  • Pracę od zaraz.

  • Zniżkę pracowniczą na lody i ciasta.

  • Łatwy dojazd komunikacją miejską (nr 10 i 21) przystanek Budowlanych - Kępska.

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia.

  • Opieka koordynatora.

  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 915231537