2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Włochy
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Montażu

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od prawie 30 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje biura konstrukcyjno-sprzedażowe w Anglii, Francji i Niemczech.

Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu. Chcemy umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy, dlatego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Włochy

Zakres obowiązków:

  • Montaż produktów wspierających sprzedaż (np. tacek kartonowych, standów reklamowych, szaf kosmetycznych)

  • Montaż prototypu zgodnie z dokumentacją i ustalonym harmonogramem

  • Zamówienie i zebranie materiałów niezbędnych do wykonania prototypu

  • Wykonywanie prób i testów nowych rozwiązań konstrukcyjnych

  • Proste prace manualne: skręcanie, czyszczenie, oklejanie

  • Posługiwanie się podstawowymi narzędziami: wkrętarką, szlifierką, gwintownikiem

  • Funkcjonalna i wizualna kontrola jakości

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

  • Sprawność manualna

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Ciekawe, inspirujące projekty, realizowane w oparciu o najnowsze technologie

  • Pracę w międzynarodowym, kreatywnym środowisku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowania do pakietu sportowego

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 872872528