2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Wrzeszcz
Dodane 07 maja 2024

Trójmiasto i okolice - praca w markecie, bardzo dobre warunki

Wynagrodzenie

28 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dołącz do jednej z największych w Polsce sieci dyskontów spożywczych!

Agencja Pracy TMS Personal poszukuje osób, które chcą dołączyć do zespołu pracowników jednej z największych sieci dyskontów spożywczych w kraju.

Praca na stanowisku: pracownik sklepu

Podstawowe obowiązki:

  • obsługa kasjerska

  • obsługa klienta

  • wykładanie towaru

Praca w wymiarze pełnego etatu. Różne zmiany, głównie: 6-14, 14-22/23. W niektórych lokalizacjach możliwe zmiany nocne (22-6).

Aktualne lokalizacje w Gdańsku*:

  • Wrzeszcz/Zaspa

  • Przymorze/Oliwa

  • Śródmieście

  • Stogi

  • Jasień

  • Matemblewo

*możliwa opcja z zakwaterowaniem w sezonie wakacyjnym dla osób spoza Trójmiasta, które przepracują min. 180 godz./m-c

Inne lokalizacje:

  • Lublewo Gdańskie

  • Kosakowo

  • Gniewino*

  • Kielno*

*możliwy zwrot kosztów dojazdu

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w handlu,

  • umowę zlecenie,

  • wynagrodzenie: 34 zł/h netto - uczeń/student; 28 zł/h brutto - pozostałe osoby.

Wymagania:

  • książeczka sanepidowska/orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • ukończone 18 lat,

  • pozytywne podejście i chęci do pracy:)

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Dołącz do zespołu, w którym Twoja praca ma znaczenie!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 907465882