2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
Aga Randstad
Dodane 03 maja 2024

pracownik magazynu z UDT i pakowania

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy mocną firmą na rynku Amerykańskim i swój kapitał inwestujemy obecnie w rozwój naszej firmy w Szczecinie. Rozbudowujemy produkcję i magazyn-obecnie szukamy pracowników magazynu z UDT  i pakowania  Zagwarantujemy pracę od poniedziałku do piątku. Wykonanie ułatwimy dobrymi elektronarzędziami. Oczekujesz umowy o pracę  - Mamy coś dla Ciebie

Jesteśmy firmą która docenia swoich pracowników

Aplikuj, zadzwoń bądź wyślij SMS

60*******83 - oddzwonimy i opowiemy Ci o ofercie!

Pracować będziesz w Dąbiu

oferujemy

  • 3 miesięczny okres próbny na umowę o pracę
  • po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy
  • pracę w systemie dwuzmianowym poniedziałek - piątek 06 -14:15 ; 14:00 - 22:15
  • wynagrodzenie na okresie próbnym  3200 zł netto, kolejna umowa 3400 zł netto
  • premia frekwencyjna 200 zł netto/miesięcznie
  • dodatkowa przerwa wliczona w czas pracy (20 min, i 2 x po 10 min)
  • szkolenia stanowiskowe i rozwijające kompetencje
  • pracę w nowoczesnej, przestrzennej i dobrze przygotowanej hali

zadania

  • rozładunek i załadunek dostaw
  • przygotowanie towarów do wywozu – pakowanie, foliowanie, etykietowanie, realizacja
  • transport materiałów między wydziałami
  • kompletacja podzespołów do produkcji
  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji

oczekujemy

  • uprawnienia na wózki widłowe - UDT
  • mile widziane doświadczenie pracy na magazynie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 911206928