2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Węgorzewo
Dodane 17 maja 2024

Pracownik Magazynu (Wózkowy) - Węgorzewo

Lokalizacja

Węgorzewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

PRESTIGE Sp. z o.o.

Firma PRESTIGE Sp. z o.o. świadcząca usługi dla wiodącego dystrybutora napoi i alkoholi

w Polsce północno-wschodniej, w związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukuje

osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Węgorzewo, województwo: warmińsko - mazurskie

(preferowane miejsce zamieszkania: Węgorzewo i najbliższe okolice)

Obowiązki:

· Kompletacja zamówień.

· Monitorowanie obrotu opakowań zwrotnych w magazynie.

· Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu.

· Kontrola terminów ważności towarów.

· Dokonywanie inwentaryzacji towarów.

· Przyjmowanie dostaw.

· Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie.

Wymagania:

· Samodzielność oraz skuteczne realizowanie powierzonych zadań.

· Pracowitość oraz zaangażowanie.

· Komunikatywność.

· Kurs i uprawnienia na wózki widłowe.

Dodatkowym atutem będzie:

· Doświadczenie w pracy na stanowisku Pracownika Magazynowego.

· Prawo jazdy kat B/C

· Aktualne badania SANEPID

Oferujemy:

· Dużą samodzielność.

· Motywacyjny system wynagradzania oraz narzędzia niezbędne do wykonywania

pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem) za pośrednictwe formularza OLX.

Lokalizacja

Węgorzewo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Węgorzewo
ID: 678495588