2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Rokietnica
Dodane 08 maja 2024

PRACOWNIK MAGAZYNU w magazynie surowców chemicznych w Rokietnicy

Lokalizacja

Rokietnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DONAUCHEM POLSKA, część międzynarodowego koncernu Donau Chemie, to dynamicznie rozwijająca się firma dystrybuująca surowce i półprodukty chemiczne oraz dodatki i substancje pomocnicze dla różnych branż przemysłu. Od 2002 r. firma zbudowała pozycję jednego z liderów w swojej branży.

Wymagania:

·        preferowane wykształcenie średnie,

·        uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,

·        udokumentowane doświadczenie w pracy magazynowej z wykorzystaniem wózka widłowego,

·        gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany).

Zadania:

·          przyjmowanie dostaw surowców chemicznych,

·          realizacja zamówień na podstawie zlecenia,

·          kontrola ilościowa i jakościowa produktów,

·          administrowanie wykonywanych czynności w systemie komputerowym,

·          prace związane utrzymaniem porządku z kompleksową obsługą magazynu.

Oferujemy:

·     stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowych standardach pracy,

·        możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych,

·        pakiet socjalny,

·        zatrudnienie w oparciu umowy o pracę.

Prosimy o załączenie wybranej klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Donauchem Polska sp. z o. o. z siedzibą w Rokietnicy k. Poznania moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji do pracy w wymienionej Spółce przez czas trwania rekrutacji" lub „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Donauchem Polska sp. z o. o. z siedzibą w Rokietnicy k. Poznania moich danych osobowych w celu prowadzenia aktualnie trwającej oraz przyszłych rekrutacji do pracy w wymienionej Spółce przez czas trwania tej i kolejnych rekrutacji, aż do odwołania zgody”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Rokietnica,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rokietnica
ID: 897062235