2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Bronowice
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik magazynu Sklep internetowy eGarden.pl Pakowanie Magazynier E

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Pakowanie zamówień do wysyłki w sklepie internetowym eGarden.pl

Miejsce pracy: Kraków ul. Balicka 100

praca od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 27,70 zł brutto/ 1h + premia uznaniowa

  • umowa zlecenie

  • Ewentualne nadgodziny płatne

  • Praca dwuzmianowa (6-14 oraz 14-22 w cyklach tygodniowych) od poniedziałku do piątku

  • Praca w młodym zespole

Opis stanowiska:

  • Pakowanie zamówień

  • Kompletowanie towaru

  • Praca fizyczna związana z funkcjonowaniem magazynu

  • Praca sezonowa w okresie od zaraz do września/października, nie wykluczamy jednak możliwości zatrudnienia na stałe dla wyróżniających się osób

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera

  • Samodzielność w realizacji powierzanych zadań

  • Dokładność

  • zdolność do szybkiego uczenia

  • sprawność fizyczna

  • Umiejętność pracy w zespole

Ze względu na gabaryty, paczki do 25 kg i rodzaj asortymentu, preferowani są mężczyźni.

Sklep eGarden.pl posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży internetowej. Oferujemy szeroki asortyment produktów do domu i ogrodu, a w branży działamy już ponad 25 lat.

Zapraszamy do naszego zespołu!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma BIOVITA Sp. z o.o.

ul. Krystyny 21, 32-067 Tenczynek. Dane przetwarzane są wyłącznie na potrzeby rekrutacji.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 808835922