2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Bolesławiec
Dodane 28 maja 2024

Pracownik magazynu/Praca od zaraz/ Poniedziałek - piątek

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Rozpakowywane i pakowanie artykułów reklamowych i prace pomocnicze.

  • Przyjmowanie i wydawanie produktów do i z magazynu, rozmieszczanie towarów na powierzchni magazynu.

  • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia sprawnej logistyki magazynowej.

Nasze wymagania:

  • Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność.

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym(6-14-22).

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe).

  • Pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00.

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego PZU i opieki medycznej LUX MED.

  • Przerwę wliczaną w czas pracy.

  • Opiekę koordynatora projektu przez cały okres zatrudnienia.

  • Za każde 30 dni pracy nabywasz 2 dni urlopu pełnopłatnego.

  • Pełne wdrożenie stanowiskowe.

  • Wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie w firmie (możliwość poznania bezpośredniego przełożonego podczas rozmowy rekrutacyjnej).

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 916703388