2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
Dodane 27 maja 2024

Pracownik magazynu Park Przemysłowy

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik magazynu Bydgoszcz, Park Przemysłowy

Park Przemysłowy

Umowa zlecenia

Praca w godzinach nocnych

Czas pracy: 1 zmiana, pon-pt, od 00:00 do 08:00

Zakres obowiązków:

·        Sortowanie przesyłek kurierskich

·        Kompletowanie przesyłek według zamówień

·        Przygotowywanie przesyłek do wysyłki

·        Wypełnianie obowiązującej na stanowisku dokumentacji

·   Dbanie o porządek w magazynie

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV przez portal olx. Informuję, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres Hr Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 919522117