2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Babimost
TFP Sp. z o.o.
Dodane 23 maja 2024

Pracownik Magazynu - Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Babimost

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

TFP Sp. z o.o. - jest wiodącym polskim producentem opakowań z tektury falistej oraz litej.

30-letnia obecność na rynku i niekwestionowana pozycja w branży, połączona z najwyższymi standardami jakościowymi, znalazły uznanie wśród czołowych koncernów europejskich.

Zakres obowiązków

  • transport produktów i opakowań na terenie zakładu
  • rozładunek i załadunek aut (w późniejszym etapie)
  • dbałość o stanowisko pracy

Poszukiwane kompetencje

  • umiejętność obsługi wózka widłowego, a jeśli go nie masz to wszystkiego Cię nauczymy
  • uprawnienia UDT min. WJO II
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • chęci rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - na początek 5300-6000 brutto miesięcznie ( wysokość wynagrodzenia zależna jest od liczby przepracowanych godzin )
  • świetną atmosferę w zgranym zespole
  • możliwość zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji
  • bogaty pakiet socjalny ( dofinasowanie karty Multisport, świadczenia z ZFŚS dofinansowanie wypoczynku letniego, preferencyjne pożyczki, konkursy dla dzieci pracowników, ubezpieczenie grupowe )

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu

60*******35

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Babimost,

Lubuskie

Dokładna lokalizacja
Lubuskie, Babimost
ID: 917152747