2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Siedlce
Dodane 16 maja 2024

Pracownik Magazynu / Operator Suwnicy

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

ODMET S.A. jest dystrybutorem wyrobów hutniczych ze stali węglowej i nierdzewnej, aluminium, blach dachowych oraz ogrodzeń i bram garażowych od 1989 roku, a od 2010 Spółka jest dostawcą blach stalowych zimno- i gorącowalcowanych krojonych na wymiar z kręgów we własnym Stalowym Centrum Serwisowym.

Miejsce pracy: Siedlce, ul. Brzeska 120

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera;

  • uprawnienia do obsługi suwnic;

  • znajomość asortymentu wyrobów hutniczych – mile widziane;

  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • dyspozycyjność i punktualność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • atrakcyjny system nagród miesięcznych;

  • terminowość wypłat wynagrodzeń;

  • pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia;

  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy;

  • szkolenia wstępne i stanowiskowe;

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • program poleceń pracowniczych;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • imprezy firmowe.

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna na magazynie wyrobów hutniczych w hali oraz na powietrzu,

  • podczepianie zawiesi do transportu suwnicą,

  • rozładunek i załadunek towaru na placu magazynowym,

  • wydawanie towaru klientom,

  • kontrola wzrokowa, mierzenie, ważenie.

  • Możliwość awansu na stanowisko obsługi linii do ciecia poprzecznego blach.

KONIECZNIE w CV proszę dopisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko PRACOWNIKA MAGAZYNU / OPERATOR SUWNICY, prowadzonego przez ODMET S.A. z siedzibą Siedlcach, ul. Brzeska 120” bez powyższej klauzuli nie będziemy mogli rozpatrywać Twojego CV

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 917146631