2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Ursynów
Grafton
Dodane 30 maja 2024

Pracownik magazynu narzędzi medycznych

Wynagrodzenie

6 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta, firmy produkującej sprzęt medyczny poszukujemy

Pracownika magazynu narzędzi medycznych

Zadania na tym stanowisku:

- weryfikacja jakościowa i ilościowa przyjmowanego towaru, rozmieszczenie towarów w magazynie - przygotowanie do wysyłki odpowiednich narzędzi

- wprowadzanie danych do systemu i weryfikacja poprawności danych oraz przetwarzanie potwierdzeń przyjęcia towarów w systemie

- powiadamianie Kierownika zmiany w przypadku wystąpienia jakichkolwiek rozbieżności lub problemów z jakością w dostawach

- kompletowanie towarów na podstawie zamówień przekazanych przez Dział Obsługi Klienta oraz ich wysyłka z magazynu

- prowadzenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, ewidencji ruchu i stanów zapasów

- kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym oraz przeprowadzanie rocznej inwentaryzacji

- dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i porządek w magazynie

- kontaktowanie się z kierowcami dostarczającymi/odbierającymi dostawy w sprawie dokumentów dla dostaw wychodzących i przychodzących

- przetwarzanie zwrotów od klientów (tj. zwroty z przesyłek konsygnowanych)

Wymagamy:

- min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- wiedza w zakresie gospodarki magazynowej w tym związana z praktykami dot. inwentaryzacji i rejestrowania

- znajomość procedur magazynowych i wysyłkowych

- dobra obsługa MS Office

- obsługa skanera mile widziana

- duże poczucie odpowiedzialności, skrupulatność, dokładność i umiejętność bezbłędnej pracy pod presją czasu.

Korzyści z pracy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- prywatna opieka medyczna i karta sportowa

- praca w godzinach 9-17

- lokalizacja: Ursynów

- codziennie świeże pieczywo

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 917128841