2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Kuźnica Skakawska
bromarkt.pl
Dodane 01 czerwca 2024

Pracownik magazynu mebli tapicerowanych do kompletacji towaru.

Wynagrodzenie

5 385 - 7 584 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kuźnica Skakawska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pasja do mebli spotyka profesjonalizm logistyczny!

Jesteś osobą dokładną, ambitną i chcesz rozwijać się w branży meblowej? BROMARKT, lider w produkcji i dystrybucji mebli, poszukuje zaangażowanego Pracownika Magazynu. Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią procesu, który przekształca wysokiej jakości materiały w piękne meble doceniane przez klientów na całym świecie.

Lokalizacja: 98-400 KUŹNICA SKAKAWSKA, UL. KĘPIŃSKA 17A

Główne obowiązki:

  • Kompletacja i przygotowanie mebli tapicerowanych do wysyłki zgodnie ze zleceniami logistycznymi.

  • Przyjmowanie dostaw materiałów i mebli zgodnie ze zleceniami od producentów.

  • Dokładne prowadzenie dokumentacji magazynowej związanej z obrotem towarów.

  • Utrzymywanie porządku i organizacji na magazynie, z naciskiem na bezpieczeństwo.

  • Zapewnienie wysokiej jakości procesów logistycznych i magazynowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy magazynowej, preferowane w branży meblowej.

  • Dokładność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w szybkim tempie.

  • Dobra znajomość programów komputerowych i systemów magazynowych.

  • Zdolność do pracy fizycznej i obsługi sprzętu magazynowego.

  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielność w realizacji zadań.

Oferujemy:

  • Pracę w uznanej firmie w branży meblowej.

  • Możliwości rozwoju i szkolenia w zakresie logistyki i zarządzania magazynem.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie w realizacji zawodowych celów.

Dołącz do nas i miej realny wpływ na świat designu meblowego!

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres: praca[at]bromarkt.pl

Lokalizacja

Kuźnica Skakawska,

Łódzkie

Łódzkie, Kuźnica Skakawska
ID: 889816461