2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Katowice
  6. Prace magazynowe - Szopienice-Burowiec
Dział kadr
Dodane 20 maja 2024

Pracownik Magazynu - Magazynier

Lokalizacja

Katowice, Szopienice-Burowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Obowiązki:

  • załadunek i rozładunek samochodów/kontenerów

  • kompletacja towarów

  • dbałość o porządek w magazynie, kontrola stanów magazynowych

  • praca przy użyciu paletowego wózka ręcznego lub wózka widłowego

Doświadczenie:

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, możliwość wykonania uprawnień na koszt pracodawcy

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • motywacja i chęć do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • książeczka sanepidowska (możliwość uzyskania w czasie zatrudnienia)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę/ możliwość również pracy na umowę zlecenie

  • wsparcie firmy podczas wdrażania (możliwość zatrudnienia osoby do przyuczenia)

  • pracę na pełen etat

  • bogaty pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku własnego i dzieci, dofinansowania do remontu, dla osób niepełnosprawnych dofinansowanie do leków itp.

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • pewne i terminowe wynagrodzenie

  • premia uznaniowa

  • pakiety rekreacyjno-sportowe Medicover Sport

Śląskie

Śląskie, Katowice, Szopienice-Burowiec
ID: 771429953