2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 13:43

Pracownik Magazynu Logistycznego (Komorniki/Plewiska)

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Zaczynasz dzień z uśmiechem na twarzy? Lubisz inspirować zmiany? Dołącz do zespołu marzeń i zostań gwiazdą DB Schenker!

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

CO MOŻEMY TOBIE ZAOFEROWAĆ:

  • Szacunek,

  • Uczciwość,

  • Brak korporacyjnej presji,

  • Bezpieczeństwo zatrudnienia oraz stabilne warunki pracy,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (+ 12% premii miesięcznej),

  • Możliwość dołączenia do najlepszego zespołu profesjonalistów,

  • Możliwość realnego rozwoju w strukturach firmy,

  • Wysokie standardy BHP,

  • U nas znajdziesz miejsce, z którego nie będziesz chciał odejść,

  • Dłuższa niż ustawowo przerwa w pracy.

COŚ EXTRA:

  • Na co dzień doświadczysz smaku najlepszej kawy w naszym fyrtlu,

  • Inwestycje w CIEBIE,

  • Karta dla sportowca,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Bony świąteczne,

  • Dofinansowanie do wakacji / kolonii,

  • Owocowe piątki.

POSZUKUJEMY OSOBY, KTÓRA:

  • Stara się w pracy,

  • Podejmuje wyzwania,

  • Jest zaangażowana,

  • Jest gotowa do ciężkiej pracy jeżeli jest taka potrzeba,

  • Dba o atmosferę,

  • Posiada szczerość intencji,

  • Współpracuje.

MILE WIDZIANE:

TY:

  • Z Twoim doświadczeniem,

  • Z Twoimi uprawnieniami,

  • Z uśmiechem na twarzy.

NA CZYM POLEGA PRACA W DB SCHENKER:

  • Na wykonywaniu wszystkich powierzonych zadań w magazynie z zaangażowaniem oraz dbałością o jakość,

  • Na zarabianiu konkretnego „SIANA” za dobrze wykonaną pracę,

  • Na bezpieczeństwie Twoim i innych,

  • Szacunku wobec członków zespołu i klienta,

  • Zaangażowaniu,

  • Satysfakcji dowożonej do klienta, firmy i siebie,

  • UCZCIWOŚCI.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompletacja towaru,

  • Obsługa systemu WMS,

  • Załadunek / rozładunek,

  • Przyjęcie oraz rozmieszczenie dostaw,

  • Zabezpieczenie towaru do transportu,

  • Odpowiedzialność za utrzymanie porządku w magazynie,

  • Przestrzeganie oraz promowanie standardów BHP.

Jeśli wolisz porozmawiać, zanim wyślesz swoje CV zadzwoń: 60*******67

Poszukujemy osób z jednym z trzech uprawnień: 1WJO, 2WJO, prawo jazdy

Miejsce pracy: ul. Przewozowa 2, 62-064, Plewiska / ul. Kolumba 8b, 62-052, Komorniki

W formularzu aplikacyjnym, prosimy, wybierz rolę, na którą aplikujesz: (PLEWISKA) Pracownik Magazynu Logistycznego - Operator Wózka Widłowego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 908888351