2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Bałuty
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik magazynu Łódź Teofilów Umowa o pracę

Wynagrodzenie

4 650 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent i dystrybutor akcesoriów z zakresu wyposażenia powierzchni handlowych poszukuje Pracownika na stanowisko: Magazynier

Lokalizacja Łódź, ul. Kaczeńcowa 25

Opis Stanowiska :

-Kompletowanie produktów, pakowanie towaru do wysyłki zgodnie ze standardami firmy ( praca bez skanera:)

-Przyjmowanie dostaw, wydawanie towaru (czasami z użyciem wózka widłowego).

-Gotowość do jazdy firmowym autem dostawczym - (dostarczanie paczek na pocztę, odbiór palety z towarem z firmy obok)

-Przycinanie profili aluminiowych bądź drążków stalowych wg zamówień Klientów.

-Współpraca z działem sprzedaży

Oczekiwania :

-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

-Prawo jazdy kat. B

-Uprawnienia na wózki widłowe lub gotowość do odbycia szkolenia

-Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac

-Podstawowe zdolności manualne

 Oferujemy:

-Wynagrodzenie:

Dla osób uczących się do 26 r.ż. 27,70zł netto/h (okres próbny), 27,70zł-30zł netto/h (po okresie próbnym)

Dla pozostałych osób 3500zł netto (okres próbny), 3500-4500zł netto (po okresie próbnym)

-Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-Pracę na pełen etat (miesięczny okres próbny)

-Pracę w systemie 1 zmianowym ( godz. 7-15)

Prosimy o przesłanie C.V. w odpowiedzi na to ogłoszenie z dopiskiem "Pracownik magazynu".

Wysyłając CV za zdjęciem prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 747090087