2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Modlniczka
Dodane 07 maja 2024

Pracownik magazynu

Wynagrodzenie

29,50 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Modlniczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k.działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik magazynu

Twoje obowiązki:

  • przyjmowanie dostaw

  • kompletacja zamówień

  • obsługa urządzeń magazynowych i skanerów

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • wynagrodzenie 29,50 zł brutto/h+ ok. 370 zł brutto dodatku

  • premię miesięczną 300-700 zł brutto/h

  • praca jest pon-pt 8-16, 16-24 i 24-8

Wymagania:

  • odpowiedzialności

  • rzetelności w wykonywaniu zdań

  • gotowości do pracy w systemie 3zmianowym

Lokalizacja

Modlniczka,

Małopolskie

Małopolskie, Modlniczka
ID: 909189816