2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Widzew
Dodane 07 maja 2024

Pracownik Magazynu

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Hej tu Mozano! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą posiadającą dwa oddziały w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży internetowej produktów własnych marek. Projektujemy, tworzymy i sprzedajemy z sukcesami w Polsce i za granicą. Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, zapraszamy!

Poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier

Typ umowy: Umowa o pracę (cały etat)

Miejsce pracy: Łódź, ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 249

Czas pracy: poniedziałek - piątek (8:00-16:00)

Zapewniamy Ci:

  • pełne wsparcie we wdrożeniu w struktury firmy

  • przyjazną atmosferę

  • umowa o pracę

  • system premiowy

  • refundowane szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje

  • zniżki na firmowe produkty

  • spotkania integracyjne

Twoje przyszłe zadania:

  • przygotowywanie wysyłek dla klientów detalicznych i hurtowych

  • przyjmowanie dostaw towaru

  • sporządzanie inwentaryzacji

  • praca ze skanerem

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętności pracy w zespole

  • zaangażowania i uczciwości

  • uprawnienia na wózki widłowe

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przesłanych do nas CV. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 913948714