2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Suchanino
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Gdańsk, Suchanino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Coffema International Poland

 To renomowana firma z kapitałem zachodnim, specjalizująca się w sprzedaży i serwisie profesjonalnych ekspresów do kawy. Firma swoim działaniem obejmuje terytorium całego kraju, świadcząc kompleksowe usługi sprzedażowe i serwisowe. Od ponad 30 lat wyznaczamy trendy na polskim rynku profesjonalnych ekspresów do kawy.

 Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

 Opis stanowiska:

 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

  • Realizacja wysyłek części zamiennych do działów technicznych Coffema,

  • Prowadzenie inwentarza części wymiennych,

  • Utrzymanie narzędzi serwisowych w dobrym stanie i przechowywanie ich w zorganizowany sposób,

  • Utrzymywanie porządku w strefie magazynowej i serwisowej,

  • Przygotowywanie ekspresów do kawy i innych produktów oferowanych przez firmę przed montażem w serwisie stacjonarnym,

  • Podstawowa konserwacja urządzeń po testach, najmach, pokazach itp.,

  • Wykonywanie prostych napraw oraz przeglądów,

  • Przyjmowanie i wysyłanie dostaw wielkogabarytowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera lub konserwatora,

  • Podstawowe umiejętności techniczne z urządzeniami elektrycznymi,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność,

  • Wysoka kultura osobista i dokładność,

  • Biegła znajomość obsługi komputera w systemie Windows oraz szybkie przyswajanie obsługi innych systemów (np. Android),

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Dodatkowe atuty:

·         Ukończenie technikum,

·         Uprawnienia SEP do 1kV,

·         Doświadczenie w pracy z ekspresami do kawy.

 Oferujemy:

·         Pracę w oparciu o umowę o pracę w zgranym, sympatycznym zespole,

·         Miłą atmosferę pracy,

·         Możliwość rozwoju zawodowego,

·         Uzyskanie uprawnień SEP do 1kV,

·         Szkolenia zawodowe związane ze światem kawy i profesjonalnych ekspresów do kawy,

·         Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Suchanino
ID: 911272872