2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Wadowice
Dodane 13 maja 2024

Pracownik Magazynu - Wadowice

Wynagrodzenie

5 400 - 6 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wadowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Inne

POL­ENSA sp. z o.o. Jest polskim przedsiębiorstwem działającym na rynku od 2007 roku. W tym czasie spółka rozwijała się i przekształcała w nowoczesną i wszechstronną firmę zajmującą się importem oraz sprzedażą bakalii i orzechów.

Współpracujemy zarówno z ogólnopolskimi sieciami handlowymi jak również z odbiorcami hurtowymi i detalicznymi całej Polski.

To oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę na umowę o pracę

  • dodatkowo płatne godziny nadliczbowe

  • pakiet benefitów: świąteczne świadczenia pieniężne, paczki świąteczne dla pracowników

  • możliwość korzystania z PPK oraz ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach

  • przyjazną atmosferę i gruntowne wdrożenie do pracy

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub chcesz się rozwijać w tym kierunku

  • jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną

  • masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT) – będzie to dodatkowy atut

  • masz już zrobione badania do celów sanitarno – epidemiologicznych (mile widziane)

  • jesteś gotowy do pracy w systemie II zmianowym

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja towaru wg zamówień klientów

  • rozładunek i załadunek towaru w magazynach wysokiego składowania

  • bieżąca obsługa operacji magazynowych

  • dbałość o stany magazynowe, utrzymanie czystości i porządku

Lokalizacja

Wadowice,

Małopolskie

Małopolskie, Wadowice
ID: 901905176