2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kępno
Dodane 15 maja 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

FIRMA GABI JERCZYŃSKI SP. K POSZUKUJE OSOBY, KTÓREJ ZLECI ZADANIA ZWIĄZANE Z PRACĄ NA MAGAZYNIE SUROWCÓW:

  • praca na dziale magazynu surowców materiałowych

  • przyjmowanie i wydawanie towarów,

  • wprowadzanie danych dostaw do systemu,

  • kontrola zgodności towaru z przedstawionym dokumentem

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracę w ruchu i z ludźmi to czekamy właśnie na Ciebie!

Wymagamy:

  • odpowiedzialności,

  • umiejętności zarządzania pracą własną,

  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

GABI JERCZYŃSKI SP. K.

Piaski 9,

63-645 Łęka Opatowska

Kontakt telefoniczny pod nr tel 50*******13 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15

Dołącz do nas!

www .gabi.com.pl

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GABI JERCZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedziba w Piaskach 9, 63-645 Łęka Opatowska.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu: obsługi składanych zapytań- na podstawie art 6 ust. 1 lit.a RODO-zgoda osoby której dotyczą, przeprowadzenia rekrutacji oraz ewentualnego zawarcia umowy o pracę - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, uwzględnienia kandydatury w przyszłych rekrutacjach na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO pod warunkiem uzyskania zgody.

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 863631937