2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Brzezinka
Dodane 17 maja 2024

Pracownik Magazynu

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO), InneDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Nicator Films Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1989 roku i jest prężnie rozwijającą się firmą. Obecnie zatrudniamy ponad 110 osób. Zajmujemy się produkcją folii polietylenowej oraz wyrobów z tej folii. Działamy na rynku polskim  i europejskim.

Magazynier

Miejsce pracy: Brzezinka 34A, okolice Karczewa

Zakres obowiązków:

·        Kompletowanie zleceń, przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją

·        ewidencjonowanie operacji magazynowych

·        załadunek i rozładunek

·        składowanie towarów (magazyn wysokiego składowania)

·        przygotowanie komponentów do produkcji

·        inwentaryzacja magazynu

·        dbanie o porządek na stanowisku pracy

·        obsługa maszyn i urządzeń magazynowych

Nasze oczekiwania:

·        uprawnienia operatora wózków widłowych UDT – warunek konieczny

·        dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym

·        umiejętność pracy w zespole

·        doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·        uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

·        umowa o pracę + system premiowania

·        szkolenia i szansa stałego rozwoju

·        stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

·        benefity: dodatkowe ubezpieczenie na życie w PZU, fundusz socjalny

Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem: ‘Niniejszym zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2018 NICATOR sp. z o.o. z siedzibą w Brzezince 34A, 05-480 Karczew, (tel. 22 780-95-50 ) jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych (maksymalnie 2 lata). Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, a także przeniesienia danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Kandydat posiada prawo cofnięcia zgodny w dowolnym momencie oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem: „Niniejszym zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, a także przeniesienia danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Kandydat posiada prawo cofnięcia zgodny w dowolnym momencie oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Brzezinka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Brzezinka
ID: 830352944