2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Lutomiersk
Dodane Dzisiaj o 10:06

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Lutomiersk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

GŁÓWNE ZADANIA :

  • magazynowanie gotowych wyrobów oraz kontrolowanie stanów magazynowych

  • obsługa urządzeń magazynowych

  • realizowanie zamówień klientów oraz prowadzenie wysyłek wyrobów gotowych

  • kontrola jakościowa i ilościowa przesyłek

  • obsługa systemu rozliczeń magazynowych

  • utrzymywanie standardów bezpieczeństwa i jakości poprzez przestrzeganie procedur i instrukcji

  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy

WYMAGANIA:

  • inicjatywa, zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne

  • sumienność, odpowiedzialność, gotowość do pracy w porze nocnej

Lokalizacja

Lutomiersk,

Łódzkie

Łódzkie, Lutomiersk
ID: 818360721