2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Bielsko-Biała
Dodane 16 maja 2024

Pracownik magazynu

Wynagrodzenie

4 550 - 4 650 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Sklep internetowy poszukuje osoby do pracy na stanowisku Magazyniera.

Praca w Bielsku Białej na ulicy Kosynierów.

Zakres obowiązków:

- Przyjmowanie towaru do magazynu.

- Kompletacja i wydawanie towaru z magazynu.

- Przeprowadzanie inwentaryzacji.

- Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie oraz o pracę.

  • Elastyczne godziny pracy

  • Terminowe wynagrodzenie

  • wynagrodzenie 4550 br nw okresie próbnym, po tym okresie 4650 z możliwością dalszego wzrostu po kolejnych 3-6 miesiącach.

  • po 3 miesięcznym okresie próbnym stała umowa o pracę

  • Karta MultiSport

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nowe Kolory Spółka z oo z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 672078911