2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Kamień Pomorski
Dodane 13 maja 2024

Kasjer-fakturzysta, prace magazynowe - Kamień Pomorski

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kamień Pomorski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

HR Work Force (KRAZ 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Kasjer-fakturzysta i magazynier dla naszego Klienta znajdującego się w miejscowości Kamień Pomorski.

Wymagania :

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do soboty,

  • Gotowość do pracy zmianowej,

  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Praca w systemie zmianowym 6:00-14:00, 10:00-18:00 od czerwca do sierpnia również zmiana nocna,

  • 27,70 zł brutto za każdą wypracowaną godzinę,

  • Wynagrodzenie zawsze na czas,

  • Pełne szkolenie i wsparcie w okresie wdrożenia.

Obowiązki na stanowisku :

  • Czynności magazynowe,

  • Kompletacja i skanowanie towarów do wydania,

  • Obsługa kasowa klientów,

  • Wystawianie faktur,

  • Inne zlecone czynności.

Lokalizacja

Kamień Pomorski,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kamień Pomorski
ID: 918005852