2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Wysogotowo
Dodane 10 maja 2024

Pracownik magazynowy - Poznań (Wysogotowo)

Lokalizacja

Wysogotowo

Pełny etat

(również osoby bez doświadczenia i uprawnień)

Zaproponujemy Ci pracę dostosowaną do Twoich umiejętności, doświadczenia i kompetencji, czeka na Ciebie praca w działach wysyłki towarów, kompletacji lub przyjęcia dostaw do magazynu.

ZADANIA NA STANOWISKU:

• Wykonywanie operacji magazynowych zgodnie z zamówieniem klienta oraz obowiązującymi w firmie procedurami.

• Kontrola jakości owoców oraz warzyw.

• Przyjęcia i wydania towarów do klienta

• znajomość programów biurowych typu Microsoft

• Praca trzyzmianowa

 • Praca od niedzieli do piątku

OFERUJEMY:

• umowę o pracę,

• zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

• stabilność zatrudnienia,

• bezpieczne środowisko pracy,

• atrakcyjne wynagrodzenie (4 800 zł do 5 600  zł netto),

• przyjazną atmosferę i organizację pracy

• pomoc w zakwaterowaniu

Lokalizacja

Wysogotowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysogotowo
ID: 835169292