2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Gorzów Wielkopolski
Dodane 06 czerwca 2024

Pracownik magazynowy - pakowanie zamówień (pick/pack)

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

pracownik magazynowy.

Twoje zadania:

  • pikowanie towarów przy pomocy skanera,

  • pakowanie zamówień oraz przygotowywanie do wysyłki,

  • inne prace magazynowe, w tym porządkowe, zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych prac,

  • umiejętność współpracy i pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • system 2 zmianowy (pon.-pt.) w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00,

  • premię za obecność,

  • premię za wydajność,

  • dodatek za uprawnienia UDT,

  • możliwość rozwoju,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • dofinansowanie wypoczynku - "wczasy pod gruszą",

  • dofinansowanie do karty MultiSport,

  • zniżki na produkty firmy,

  • środy owocowe,

  • bilety na wydarzenia kulturalne,

  • spotkania okolicznościowe i imprezy integracyjne.

Nazwa firmy: Sunday Natural International Sp. z o. o.

Adres: ul. Odlewników 11a, 66-400 Gorzów Wlkp.

Bardzo prosimy o przesyłania CV w formacie PDF z aktualną klauzulą RODO.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 918737932