2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Jelenia Góra
  6. Praca za granicą - Czarne
Dodane 17 maja 2024

Pracownik magazynowy/orderpicker/Holandia/14.37€

Wynagrodzenie

50 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Czarne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis Stanowiska: Firma z sektora logistyki, poszukuje doświadczonych oraz ambitnych pracowników magazynowych do naszego zespołu w Holandii. Poszukujemy osób, które są gotowe do podjęcia wyzwań w szybko rozwijającym się środowisku logistycznym. Obowiązki: ( w zależności od stanowiska) Kompletowanie zamówień zgodnie z procedurami firmy Pakowanie i etykietowanie produktów zgodnie z wymaganiami Obsługa sprzętu magazynowego (np. wózki widłowe, skanery) Przyjmowanie i rozładunek dostaw Praca zespołowa w celu zapewnienia efektywnego funkcjonowania magazynu Utrzymywanie czystości i porządku na terenie magazynu Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii motywacyjnych Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Zapewnione zakwaterowanie w komfortowych warunkach (opcjonalnie) Transport do i z miejsca pracy Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktur firmy Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu Wymagania: Doświadczenie w pracy magazynowej będzie dodatkowym atutem Umiejętność obsługi sprzętu magazynowego (np. wózki widłowe) - mile widziane Posiadanie prawa jazdy będzie dodatkowym atutem Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole Komunikatywność oraz zdolność do pracy w dynamicznym środowisku Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym jest wymagana W celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy złożyć aplikację wraz z aktualnym cv. Na dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. 2002 nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami." Wszystkie zgłoszenia będą traktowane poufnie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesyłanie CV za pomocą OLX.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Czarne
ID: 918000122