2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Mława
Dodane 13 maja 2024

Pracownik magazynowy

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

LG Electronics to światowy lider innowacyjnych technologii w branży elektroniki użytkowej. Produkty za znakiem LG cieszą się opinią sprzętu o doskonałej jakości, trwałości i parametrach technicznych. Obecnie koncern posiada swoją sieć badawczą, produkcyjną, marketingową oraz dystrybucyjną na całym świecie zatrudniając ponad 72 000 pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mława

 Poszukujemy pracowników z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego

Zakres obowiązków:

• Kompletowanie zamówień do wysyłki

• Przygotowywanie towaru do wysyłki

• Praca ze skanerem ręcznym

• Pakowanie zamówień

• Prace inwentaryzacyjne

• Obsługa wózków widłowych

• Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych i ich prawidłowe zabezpieczenie

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

• Wymagane uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego (do obsługi wózków widłowych)

• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

• Motywacja do pracy

• Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Sprawność fizyczna

Oprócz przyjaznej atmosfery oferujemy naszym Pracownikom:

• Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę

• Transport pracowniczy

• Prywatną opiekę medyczną

• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych obejmujący:

- dofinansowanie do usług o charakterze rekreacyjno-sportowym (Karty MultiSport)

- dodatkowe świadczenia w okresach świątecznych

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 628847505