2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Brody
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Magazynowo -Produkcyjny

Lokalizacja

Brody

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Floorpol sp.zoo zatrudni pracownika do produkcji i magazynu.

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

  • Punktualność, odpowiedzialność, uczciwość , pracowitość

  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Zakres obowiązków

  • Praca na stolarni

  • Kompletowanie właściwych ilości produktów, bezpieczne ich zapakowanie oraz przygotowanie do wysyłki

  • Przyjęcie oraz rozkładanie towarów, układanie na półkach, dbanie o ogólny ład i porządek w magazynie

  • Prawidłowe oznakowanie składowanych towarów

  • Weryfikacja przyjętego towaru

  • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie

Lokalizacja

Brody,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Brody
ID: 742349777