2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Sopot
  6. Prace magazynowe - Dolny Sopot
Arpem Steel
Dodane 28 maja 2024

Pracownik Magazynier Pakowacz Sopot

Wynagrodzenie

4 950 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sopot, Dolny Sopot

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma Arpem Steel poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Działu Wysyłki i Pakowania / Magazynier

Miejsce pracy: Sopot (10min od stacji Sopot Wyścigi)

Praca jednozmianowa w wygodnych godzinach

Preferowani mężczyźni

Jako pracodawca oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,

  • wynagrodzenie: 3700 - 4500 netto (na rękę)

  • pracę w trybie jednozmianowym, w wygodnych godzinach 08:00-16:00

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • stabilną pracę z w prężnie rozwijającej się firmie,

Do Twoich obowiązków należeć będą:

  •  kompletowanie i pakowanie zamówień

  • dbałość o dokumenty magazynowe i transportowe

  • organizacja procesów związanych zaopatrzeniem magazynu ( kontrola jakościowa i ilościowa surowców, przyjęcia magazynowe, wydanie magazynowe)

  • współpraca z innymi działami załadunek i rozładunek towarów

  •  standardowe obowiązki utrzymania porządku w magazynie

Oczekujemy od Ciebie:

  • odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę,

  • umiejętności pracy w zespole

  • sumienności i dokładności

  • umiejętności obsługi komputera w stopniu podstawowym

  • prawo jazdy kat. B – mile widziane

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arpem Steel Ołyńska Urszula z siedzibą w Węgorzewie przy ul. Śródmiejskiej 5/39 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Arpem Steel Ołyńska Urszula z siedzibą w Węgorzewie przy ul. Śródmiejskiej 5/39. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Dolny Sopot
ID: 660127216