2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Radzionków
Dodane 28 maja 2024

Pracownik logistyki magazynowej

Wynagrodzenie

4 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radzionków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Ogłoszenie skierowane do osoby zaangażowanej, pozytywnie nastawionej i konsekwentnie dążącej do osiągania sukcesu. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

• Przygotowanie magazynu do pracy

Pakowanie towaru według wyznaczonych zasad

• Utrzymanie porządku w magazynie

• Dostarczanie towaru do klienta

Wymagania i kwalifikacje:

• Zaangażowanie i odpowiedzialność, punktualność

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Doświadczenie nie jest wymagane, ambitną osobę nauczymy wszystkiego

• Obowiązkowe prawo jazdy kategoria B.

• Mile widziane uprawnienia na wózki UDT

Oferujemy:

• Podstawa wynagrodzenia + premię motywacyjną

• Stabilną pracę w rozwijającej się firmie

• Umowę o pracę na pełny etat (po okresie próbnym)

• Pracę w miłej atmosferze, w młodym i zgranym zespole.

Zapraszamy do kontaktu:

tel.: +48**********19

Lokalizacja

Radzionków,

Śląskie

Śląskie, Radzionków
ID: 916399815