2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Twardogóra
Dodane 29 maja 2024

Operator linii wytłaczania

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Twardogóra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ILPEA Sp. z o.o. Światowy lider w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych i komponentów dla AGD z siedzibą w Twardogórze / Chełstówku

STANOWISKO - OPERATOR LINII WYTŁACZANIA

miejsce pracy - Twardogóra ul. Wojska Polskiego 1

ZADANIA

  • Obsługa linii wytłaczania profilii gumowych dla branży automotive i AGD

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

  • Gotowość do pracy na 3 zmiany

  • Dokładność, sumienność

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • Pracę w systemie 3-zmianowym, w godz. 6-14; 14-22; 22-6 od poniedziałku do piątku;

  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe dla pracownika i członków rodziny;

  • Dodatkowe benefity (karty świąteczne, dofinansowanie urlopu, dofinansowanie wypoczynku dzieci; zapomogi, Kartę Multisport);

  • Dojazdy pracownicze z dwóch kierunków:

  a/ Milicz - Krośnice - Bukowice - Grabowno Małe - Twardogóra

b/  Odolanów - Sośnie - Goszcz- Twardogóra

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o telefon pod numerem

71 399 65 05 lub 71 399 65 27

lub o przesłanie CV za pomocą portalu OLX

lub zgłoszenie się osobiście do Działu Personalnego ILPEA Sp. z o.o. - ul. Wojska Polskiego 1, 56-416 Twardogóra (wejście naprzeciwko Sklepu Biedronka)

www.ilpea.net.pl

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Uprzejmie informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Twardogóra,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Twardogóra
ID: 918411460